O nas

Przychodnia Doktor Krasicki

Nasza przychodnia została założona w 1998 roku, przez znanego i cenionego śp. Doktora Antoniego Krasickiego. By jak najlepiej zadbać o zdrowie naszych pacjentów, od 23 lat podążamy za innowacjami, szkolimy nasz personel oraz polepszamy jakość świadczonych usług. Oferujemy usługi z zakresu: stomatologii, rehabilitacji, ortodoncji oraz chelatacji. Dodatkowo wykonujemy badania środowiskowe oraz profesjonalne wkładki medyczne. Wybrane usługi wykonujemy w ramach kontraktu z Narodowym Funduszem Zdrowia.

Najważniejsze jest dla nas bezpieczeństwo Pacjentów w trakcie zabiegów, dlatego stosujemy szczególnie rygorystyczne zasady dotyczące sterylizacji narzędzi.

Cechuje nas indywidualne i profesjonalne podejście do każdego Pacjenta oraz wysoka jakość usług, które realizujemy w oparciu o najwyższe standardy leczenia, zgodnie z aktualną wiedzą medyczną w dziedzinie stomatologii. Nasi specjaliści zapewniają konsultacje i pełną informację na temat leczenia. Umożliwi to Państwu podjęcie świadomej decyzji w każdym indywidualnym przypadku. Zapewniamy Państwu dokładną diagnostykę dzięki precyzyjnej i bezpiecznej cyfrowej aparaturze rentgenowskiej. Nasz doświadczony i wyspecjalizowany personel z zaangażowaniem zajmuje się leczeniem osób w każdym wieku.

Dlaczego my?

Oferta

Funkcjonowanie naszego Ośrodka opiera się na idei medycyny holistycznej – traktowania pacjenta jako całości, harmonijnego leczenia całego człowieka, a nie tylko jednostki chorobowej organizmu i jego poszczególnych organów wewnętrznych.

Leczymy chorego a nie chorobę.

W pracy naszego Ośrodka stosujemy całkowicie odmienny sposób wyboru metod leczenia i ich realizacji.

Stomatologia

Stomatologia zachowawcza zajmuje się zapobieganiem oraz leczeniem skutków próchnicy.

Chelatacja

Terapia chelatowa to jedna z najbardziej skutecznych metod leczenia zatruć metalami dwu i więcej wartościowymi.

Rehabilitacja

W naszym dziale oferujemy szeroki wachlarz zabiegów z zakresu fizjoterapii.

Terapia witaminą C

Witamina C jest jedną z najlepiej poznanych i opisanych Witamin. Wiemy że jest niezbędna dla funkcjonowania naszego organizmu...

Nasza przychodnia znajduje się w Gdyni oraz na Helu